Blogumuzda 10 kategori‘de 1220 makale yazılmış ve 425 yorum bulunmaktadır.

1001 Çeşit En Kral Oyunlar

Bu yazı Eyl 3, 2012 tarihinde, saat 23:06 civarında yazılmış.
Yazar : Kenan CANOL
Kategoriler : Tanıtım

Her türlü kral oyun çeşidini bünyelerinde bulunduran oyun siteleri, çeşitlik bakımından her yaş grubundan çocuğa ulaşmayı amaçladığı gibi, her zevkteki çocuğa hitap edebilecek kral oyunları ile de çocukların keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamışlardır.

Bu oyunların başında Sonic macera oyunları geliyor. Sonic maceralarında bölüm bölüm altınları toplayıp sona ulaşmaya çalışıyor. En önemli özelliği ise çok hızlı hareket etmesi. Oyun, bol atraksiyonlu geçtiğinden çocuklar oldukça beğeniyor. Bu ve benzer oyunları www.helebioyna.com da ücretsiz ve rahatça oynayabilirsiniz. Yenilenen arayüzüyle ve gelişmiş altyapısı ile sizlerin oyunların eğlenceli dünyasına çağırıyor. İster sonic macera oyna, ister dağ arabası, istersen binlerce çeşit oyun arasından kendi favori oyununu oyna. Sitede 1800′den fazla oyun bulunuyor.

Yazar : Kenan CANOL

Efendim, 92 yılında soğuğun uğrak yeri olan Yozgat'ın en az Yozgat kadar geniş bir alana yayılmış (diyebilirim; daha geniş) ilçesi olan Sorgun'da doğdum ve 15 yılımı orada geçirdim. Lise hayatıma Düzce'de Fen Lisesi çatısı altında devam ettim. 4 yıllık bu periyodun sonunda tekrar toprağıma, iç anadoluma döndüm. Şu an Erciyes Üniversitesinde tıp hekimliğinde 4.sınıf öğrencisi olarak ihtisas görmekteyim. Zamanın ne getireceği belli olmaz, yarın kim bilir nerde olacağım. Diğer bilgiler için Google+ sayfama göz atabilirsiniz.

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum Yazın

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

 • Sopalık Adam Serisi Bölüm 1
  Fransız rémi gaillard ın rus versiyonu olan bu adam biraz daha farklı yollara başvuruyor, rémi olayı trollerken bu eleman biraz daha aşırıy...Devamı »
 • 3D3C2822CCB3B748919F61BEr
  Nejat Uygur’u kim tanımaz ki. Eskilerimiz daha da iyi tanırlar kendisini. Hayatımızın içinden bir sesi tiyatro sahneleri ile milyonlara ul...Devamı »
 • htc-logo
  İnternette dolaşan bir fotoğrafta altın renkli bir Htc One kasası ilgi görüyor. Bu fotoğrafta bulunan kasa sadece altın renk içeren boyaya b...Devamı »
 • youtubeios
  Youtube’un iOS için mevcut bulunan uygulaması bugün güncellendi. Güncellenen uygulamayı iTunes üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Gün...Devamı »
 • masonluk
  Anderson Anayasası olarak bilinen  ve 1723 yılında James Anderson tarafından yazılan bu yasa masonlar tarafından kullanılan ilk ve belki de en...Devamı »
 • Müzik Haberleri
 • Tercüme
 • Sponsorum
 • Sponsorum
 • Sponsorum
 • Sponsorum